Dieta ketogeniczna – książka, która odsłoni sekrety zdrowego odżywiania. Najlepsze lektury o nowym sposobie odżywiania

Dieta ketogeniczna – książka pozwala zapoznać się ze szczegółami diety. Informacje zawarte w książce pomogą skomponować prawidłowy jadłospis i uniknąć błędów żywieniowych. Sprawdź najważniejsze lektury.

Dieta ketogeniczna coraz bardziej zyskuje na popularności. Dzięki stosowaniu tego sposobu odżywiania, organizm pozbywa się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest wskazana nie tylko dla osób borykających się z nadwagą, daje dobre efekty również u osób chorujących na nowotwory. Dieta ketogeniczna – książka na temat odżywiania pomoże ci uzyskać niezbędne informacje dotyczące stosowania tej diety.

Dieta ketogeniczna – książka dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz swoja przygodę z dietą ketogeniczną, książka po którą musisz sięgnąć to „Ketogeniczna Biblia” autorstwa Wilson Jacob i Ryan Lowery. Książka ta zawiera informacje dotyczące badań naukowych potwierdzających skuteczność diety, oraz  jej zbawienny wpływ na zdrowie całego organizmu. W książce można odnaleźć wiele praktycznych wskazówek odnośnie żywienia, ale także ponad 75 przepisów i pomysłów na ciekawe dania. Dzięki temu, twoja dieta pozostanie urozmaicona i nie będziesz narzekać na monotonne posiłki.

Dieta ketogeniczna – książka Bruce’a Fife’a

Książka pt. „Terapia ketonowa. Oczyszczająca i przeciwstarzeniowa dieta ketogeniczna” to pozycja dla wszystkich, którzy pragną poznać zalety stosowania diety ketonowej. Zawiera najważniejsze informacje dotyczące wpływu diety na funkcjonowanie mózgu, niezależnie od wieku. Dieta ketogeniczna daje zaskakujące rezultaty w leczeniu takich chorób jak: choroba Parkinsona, choroba Alzheimera czy udar mózgu. Oprócz tego może być stosowana, by pozbyć się nadmiaru kilogramów, lub usunąć z organizmu zbędne toksyny. Autor podaje konkretne rezultaty, poparte badaniami naukowymi.

Dieta ketogeniczna – książka dla zabieganych

Dieta ketogeniczna – książka dla zabieganych to doskonała pozycja dla zapracowanych osób, które pragną korzystać z dobroczynnego wpływu diety. Autorka Jen Fisch pokazuje, że przygotowanie posiłków zgodnie z zasadami diety ketogenicznej nie musi wcale być skomplikowane. Obala mity dotyczące gotowania, dzięki czemu przekonasz się, że twoja dieta nie wymaga dodatkowych pokładów czasu. Bez problemu przyrządzisz posiłki ketogeniczne, a wszystkie potrzebne produkty znajdziesz w osiedlowym sklepie. „Dieta ketogeniczna dla zabieganych” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich pracujących na diecie keto.

Dieta ketogeniczna – książka dla wegetarian

Dieta ketogeniczna kojarzy się w większości ze spożyciem dużej ilości mięsa i tłuszczów zwierzęcych. Liz MacDowell autorka książki „Wegańska dieta ketogeniczna” udowadnia, że również weganie mogą bez problemu osiągnąć pożądany stan ketozy w organizmie. Książka jest bogato ilustrowana, zawiera praktyczne przepisy, a także czterotygodniowe plany posiłków oraz listę zakupów potrzebnych do konkretnych potraw. Dzięki tej pozycji przekonasz się, że stosowanie diety ketogenicznej jest możliwe także dla osób nie spożywających produktów pochodzenia zwierzęcego. 

Dieta ketogeniczna dla chorych na nowotwór

Jak stosować przy raku dietę ketogeniczną – książka, która wskazana jest dla osób chorujących na nowotwory. Okazuje się bowiem, że osoby cierpiące na raka z powodzeniem mogą stosować dietę ketogeniczną, która korzystnie wpływa na walkę z chorobą. W książce Miriam Kalamian „Dieta ketogeniczna w walce z rakiem” udowadnia, że stosowanie odżywiania opartego na diecie keto pomaga w wyleczeniu nowotworów, zapobiega ich powstawaniu, a także nawrotom choroby.

Dieta ketogeniczna – książki nie od dziś są pomocne w zrozumieniu mechanizmów działania fenomenu jakim jest dieta oparta na eliminacji węglowodanów. Lektura pomoże ci w ustaleniu planu posiłków oraz wzbogaceniu wiedzy dotyczącej niewątpliwych korzyści zdrowotnych. Dieta ketogeniczna jest wskazana nie tylko jako sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, ale jako sposób na zdrowie i dobre samopoczucie.

Powiązane:

Archiwum: marzec 2024
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Kiedy organizm wchodzi w stan ketozy: objawy i skutki

Następny artykuł

Dieta ketogeniczna – padaczka i naturalne metody leczenia. Jak pożywienie wpływa na ograniczenie napadów epilepsji?

Zobacz też